1 milyon TL toplamıştı: Atatürk istismarına devam

Görel, giydiği siyah takım elbisesiyle Ulu Önder Atatürk’ü taklit ederek merdivenlerden çıktı ve ardından zeybek oynayarak ilgi çekmeye çalıştı.

Özellikle Atatürk’ün sevdiği şarkıları videolarına ekleyerek duygu sömürüsünü daha da arttırmayı ihmal etmiyor.

19 MAYIS’I FIRSAT BİLDİ

Daha önce de açtığı yayınlarla milli günlerde özellikle yayın açıp, özel içerikler çekerek boy gösteren Görel, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı fırsatını da kaçırmadı.

1 MİLYON BAĞIŞLA GÜNDEM OLMUŞTU

Serdar Görel’in, 29 Ekim’de açtığı TikTok yayınında 2 saatte tam tamına 1 milyon lira hediye topladığı iddia edilmişti. Kısa sürede yayılan iddia Görel tarafından yalanlanmıştı.

Bir ayda 30-35 bin TL hediye topladığını söyleyen Görel, “Yalan haber yapanlardan hesap soracağım” ifadelerini kullanmıştı.

ATATÜRK’E BENZERLİĞİNİ KULLANIYORLAR

Atatürk’e benzerliğini kullanan tek isim Serdar Görel değil, onun gibi birçok isim de Atatürk’e benzerliğini kullanarak vatandaşın en hassas olduğu yerden vurmaya devam ediyor.

ASKER KIYAFETİYLE SOKAĞA ÇIKIP POZ VERMİŞTİ

Atatürk’e olan benzerliğini kullanan bir diğer isim ise tiyatro oyuncusu Göksel Kaya, milli günlerde Atatürk kılığında halkın karşısına çıkarak halkı istismar etmekle suçlanıyordu. Hatta asker kıyafeti giyip sokaklarda dolaşarak, halktan gelen duygusal tepkilerle dikkat çekmiş ve şöhretin tadını çıkarmıştı.

“ÖNÜMDE KANUNİ ENGEL YOK, YAPMAYA DEVAM EDECEĞİM”

Geçtiğimiz yıl Cumhuriyet Balosu’na Atatürk üniformasıyla katılan emekli öğretmen Necdet Bardak da benzerliğini işe çevirenlerden biri. Yaptığı açıklamalarda, “Önümde kanuni bir engel yok, yapmaya devam edeceğim” diyerek tepki vermişti. Bardak, sözde değil özde bir Atatürkçü olarak frak takımı ve diğer giysilerle programlar yapmaya devam edeceğini ifade etmişti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir