Xiaomi süpürge işini başka bir boyuta taşıdı; bunu Dyson bile düşünememişti

Xiaomi‘nin ev temizliğine yeni bir soluk getiren son ürünü Mijia Kablosuz Zemin Temizleyici 3 Pro, yenilikçi özellikleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile dikkat çekiyor. Ürün, 180° düz yatabilen ve 48.5° kadar bükülebilen tasarımı sayesinde, 13cm yüksekliğe kadar olan düşük mobilyaların altında bile kolayca hareket edebiliyor. Xiaomi‘nin geliştirdiği Superplana 2.0 teknolojisi, cihaz yatay konumdayken bile su buharı ve atık suyun ayrılmasını sağlayarak emiş gücünde kayıp yaşanmasının önüne geçiyor.

Zemin temizleyici, inatçı kirler, saç ve evcil hayvan tüylerini toplamak için özel olarak tasarlanmış ‘tarak dişi’ yapısına sahip. Bu özellik, rulo fırçanın karışmasını önlerken, temizliği daha etkili hale getiriyor. Cihazın öne çıkan bir diğer özelliği ise sıcak su ile kendi kendini temizleyebilme kapasitesi. Temizlik sonrası devreye giren sürekli sıcak hava kurutması, doğrudan sıcak kurutmada ortaya çıkabilecek bakteri üremesini engelliyor.

Xiaomi süpürge işini başka bir boyuta taşıdı; bunu Dyson bile düşünememişti

Kullanıcılar sadece musluk suyu ekleyerek cihazın içerisindeki sistem aracılığıyla sterilize edilmiş su üretebiliyorlar. Bu, temizlik sırasında ekstra kimyasal kullanım ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve dakikada 520 kez gerçek zamanlı durulama yaparak yüzeyleri derinlemesine sterilize ediyor.

Düşük ağırlık merkezi ve yerleşik çekiş gücü, Mijia Kablosuz Zemin Temizleyici 3 Pro’yu tek elle kontrol etmeyi kolaylaştırırken, büyük LED ekran cihazın durumunu gerçek zamanlı olarak gösteriyor. Net sesli komutlar ise kullanımı daha da basitleştiriyor. Cihaz, standart, su emme, sterilizasyon ve geliştirilmiş mod olmak üzere farklı temizlik ihtiyaçlarına yönelik çeşitli modlar sunuyor.

Mijia Kablosuz Zemin Temizleyici 3 Pro, Çin’de JD.com üzerinden ön siparişe açıldı ve tanıtım fiyatı olarak 1999 yuan (yaklaşık 281$) olarak belirlendi. Bu yenilikçi temizlik aracı, kullanıcıların günlük temizlik rutinlerini daha verimli ve etkili hale getirme vaadiyle piyasaya sürülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir